BAMBOLAS - FUTBOLAS

Dideliuose pripučiamuose kamuoliuose – burbuluose lindinčių žaidėjų tikslas – įspirti kuo daugiau įvarčių. Tai – smagiausias ir labiausiai pašėlęs futbolas, kokį jūsų vaikai yra žaidę. Bėk, stumk, griauk ir daryk viską, kad tik laimėtum – tokios šio žaidimo taisyklės.

Pripučiamas kamuolys – burbulas yra tarsi kostiumas, suteikiantis visapusišką apsaugą, todėl žaisti gali įvairaus amžiaus vaikai. Bet koks griuvimas tampa smagiu juoku. Pramogaudami kartu su BAM ZONA komanda galite būti ramūs dėl savo vaikų bei kartu žaidžiančių draugų saugumo.

Visas žaidimui skirtas inventorius yra patikrintas, atitinkantis saugumo standartus. Pripučiamo kamuolio – burbulo viduje yra diržai, kurie žaidimo metu tvirtai laiko kamuolį – burbulą prie vaiko kūno. Taip pat viduje yra rankenėlės, į kurias vaikas turi įsikibti. Įlindus į pripučiamą kamuolį – burbulą, vaiko galva bei kūnas, net ir kulversčio metu, yra visiškai apsaugoti. Kamuolys – burbulas dėl savo lengvumo ir diržų ilgio reguliavimo galimybių yra pritaikytas įvairaus amžiaus vaikams.

Jeigu jūsų vaikai mėgsta išbandyti naujas ir aktyvias pramogas, nori pajusti dar nepatirtą jausmą ir pasijuokti vieni iš kitų, leiskite jiems išbandyti bambolą – futbolą.

Žaidimui reikia mažiausiai 8 dalyvių

Minimalaus ūgio reikalavimas – 1.28 m

Rekomenduojamas amžius 8 – 14 metų

Būtinas pasirašytas tėvų/globėjų ar įgalioto asmens Atsakomybės sutikimas

Reikalinga sportinė avalynė lygiu padu

Rekomenduojama patogi sportinė apranga

Turėkite atsigerti vandens

Susipažinkite su aktyvių pramogų centro BAM ZONA Taisyklėmis

REZERVACIJA 8 698 17747

Kvietimas

Pakviesk draugus į savo gimtadienį! BAM ZONA gimtadienio kvietimą galima parsisiųsti čia
Call Now ButtonSKAMBINKITE DABAR